Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları: 2024 Yılında Web Tasarımın Maliyeti Ne Kadar?

Web tasarım fiyatları, tam olarak ne aldığınızı ve ne için ödeme yaptığınızı bilmenizi sağlar.

Gizli ücret yok; yalnızca bütçe kısıtlamalarınıza uyacak şekilde tasarlanmış basit, rekabetçi fiyatlar.

Son Güncelleme: 02 Mart 2024

Web Tasarım Paketleri

Web sitesi tasarımının maliyeti ne kadar?

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 5,000 ila 50,000 TL arasında değişmektedir. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevsellik özellikleri dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler. Şirketiniz web tasarımına ne kadar harcama yapmalıdır ve web tasarımı neleri içermektedir?

Bu web sitesi tasarımı fiyatlandırma kılavuzunda öğrenin!

Zaten özel bir web tasarımı teklifi mi istiyorsunuz? Ödüllü ekibimizi 0532 706 71 12 numaralı telefondan arayın veya yetenekli web tasarımcıları ekibimizin sizin için neler yapabileceğini keşfetmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin .

Fiyat teklifi istemeden önce daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin!

Küçük şirket

Küçük işletmeler genellikle daha az karmaşık sitelere ihtiyaç duyar ve web tasarım maliyetleri 5,000 ila 10,000 TL arasında değişir .

Orta Ölçekli İşletme

KOBİ’lerin web sitesi ihtiyaçları farklılık gösterebilir ve web tasarım fiyatları 10,000 ila 30,000 TL arasında değişmektedir .

Kurumsal Düzeyde Şirket

Daha büyük şirketler genellikle daha gelişmiş web sitelerine ihtiyaç duyar ve bu web sitelerinin maliyeti 30,000 ila 50,000 TL arasındadır .

Profesyonel web tasarımına ne kadar harcama yapmalısınız?

5.000 TL’den 50.000TL’ye kadar değişen web tasarım fiyatlarıyla, profesyonel web tasarımına harcamak için neyin çok fazla veya çok az olduğunu bilmenize yardımcı olur.

Bu şekilde şirketinize doğru bir maliyet tahmini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel web sitesi tasarımı maliyetlerine bakmanın en iyi yolu üç ayrı aşamadır:

1. Temel web tasarımı (5.000 ila 10.000 TL)

Temel bir web tasarımının maliyeti (5,000 ila 10,000 TL) arasındadır . İşletmenize basit ama etkili bir web sitesi sunar. Orta ve ileri düzey web tasarımı gibi temel web tasarımı da markanıza ve hedeflerinize özel bir web sitesi oluşturur.

Küçük bir işletme veya yeni kurulmuş bir işletmeyseniz, temel web tasarımı uygun maliyetli bir seçenek sunar. Şirketinize, satın alımları, fiyat teklifi taleplerini, telefon görüşmelerini ve daha fazlasını artırmaya başlayabilecek güvenilir, kullanıcı dostu bir site sağlar.

2. Orta düzey web tasarımı (10.000 ila 30.000 TL)

Orta düzey bir web tasarımının maliyeti 10,000 ila 30,000 TL arasındadır . İşletmenize iyi tasarlanmış, performans odaklı bir web sitesi sunar. Şirketinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle İçerik Yönetim Sistemi (CMS) veya metin yazarlığı gibi ek özellikler içerir .

Küçük ve orta ölçekli bir işletme (KOBİ) veya kuruluşsanız, orta düzey bir web tasarımı ideal bir çözüm sunar. Ayrıca şirketinize diğer dijital pazarlama stratejilerini geliştirme olanağı da sağlar. Örneğin bir CMS, içerik pazarlama stratejinizi destekleyen içeriği yayınlamanıza yardımcı olur .

3. Gelişmiş web tasarımı (30.000 ila 50.000 TL)

Gelişmiş bir web tasarımının maliyeti 30,000 ila 50,000 TL arasındadır . İşletmenize özel, son teknoloji ürünü bir web sitesi sunar. Bu web tasarımı katmanı, veritabanı entegrasyonu, e-ticaret işlevselliği ve daha fazlası gibi çeşitli eklenti hizmetleri içerebilir.

Eğer bir işletme veya kuruluşsanız, gelişmiş web tasarımı şirketinizin büyüklüğüne uygun bir çözüm sunar. Ayrıca , rekabetçi pazarınızda kritik olan dönüşüm oranınızı ve yatırım getirinizi (ROI) en üst düzeye çıkarır .

Anlayabileceğiniz gibi şirketinizin büyüklüğü genellikle web tasarım maliyetlerinizi belirler.

Ancak temel bir web tasarım paketi satın almanız , daha düşük performanslı bir web sitesi alacağınız anlamına gelmez. Bunun yerine, ihtiyacınız olmayan özellikler için ödeme yapmak yerine boyutunuza, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir site satın alıyorsunuz.

Dilerseniz Sadece Formu Doldurun ve Gerisiniz Bize bırakın

Fiyat İste

Gelirinizi artırmaya hazır mısınız?

Sadece formu doldurun ve gerisini bize bırakın.

İşletmenizi tanıyın

İlk görüşmemizden itibaren işletmenizi, rakiplerinizi ve sektörünüzü araştırmaya başlıyoruz. Tamamen özelleştirilmiş bir teklif hazırlamak için sitenizi denetleyeceğiz.

Uçuş planınızı bir araya getirin

Strateji uzmanınız, araştırmalarına dayanarak işletmenizin çevrimiçi ortamda nasıl daha fazla gelir elde edebileceğine ilişkin kişiselleştirilmiş öneriler derleyecektir.

Kalkışa hazırlanın

Uçuş planınız fiyatlandırmayı, zaman çizelgelerini, WebFX ile ortaklığın nasıl olacağına dair ayrıntılı bir görünümü ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olacağımızı içerecektir.